Tijela Komore


Tijela Komore su:

  1. Skupština,
  2. Izvršni odbor,
  3. Predsjednik i zamjenik predsjednika,
  4. Područna vijeća,
  5. Sud Komore,
  6. Tužitelj i dva zamjenika tužitelja Komore,
  7. Povjerenstvo za medicinsku etiku i deontologiju,
  8. Povjerenstvo za stručna pitanja,
  9. Povjerenstvo za trajno usavršavanje,
  10. Povjerenstvo za staleška pitanja,
  11. Povjerenstvo za primarnu zdravstvenu zaštitu i privatnu praksu,
  12. Povjerenstvo za sekundarnu i tercijarnu zdravstvenu zaštitu,
  13. Povjerenstvo za ekonomska pitanja,
  14. Povjerenstvo za stručni nadzor medicinsko-biokemijskih laboratorija i unapređenje kvalitete,
  15. Povjerenstvo za žalbe,
  16. Ured Komore

Područna vijeća su:

I. Područno vijeće

I. Područno vijeće sadrži:

  1. Grad Zagreb

I. Područno vijeće ima sjedište u Zagrebu.

II. Područno vijeće

II. Područno vijeće sadrži:

  1. Županija Krapinsko-Zagorska
  2. Županija Sisačko-Moslavačka
  3. Županija Karlovačka
  4. Županija Bjelovarsko-Bilogorska
  5. Županija Zagrebačka

II. Područno vijeće ima sjedište u Zagrebu.

III. Područno vijeće

III. Područno vijeće sadrži:

  1. Županija Varaždinska
  2. Županija Koprivničko-Križevačka
  3. Županija Međimurska

III. Područno vijeće ima sjedište u Varaždinu.

IV. Područno vijeće

IV. Područno vijeće sadrži:

  1. Županija Virovitičko-Podravska
  2. Županija Požeško-Slavonska
  3. Županija Brodsko-Posavska
  4. Županija Osječko-Baranjska
  5. Županija Vukovarsko-Srijemska

IV. Područno vijeće ima sjedište u Osijeku.

V. Područno vijeće

V. Područno vijeće sadrži:

  1. Županija Zadarska
  2. Županija Šibensko-Kninska
  3. Županija Splitsko-Dalmatinska
  4. Županija Dubrovačko-Neretvanska

V. Područno vijeće ima sjedište u Splitu.

VI. Područno vijeće

VI. Područno vijeće sadrži:

  1. Županija Primorsko-Goranska
  2. Županija Ličko-Senjska
  3. Županija Istarska

VI. Područno vijeće ima sjedište u Rijeci.

SKUPŠTINA

IZBORNA JEDINICA BROJ DELEGATA IZBORNE JEDINICE U SKUPŠTINI
I. izborna jedinica 11
II. izborna jedinica 8
III. izborna jedinica 5
IV. izborna jedinica 8
V. izborna jedinica 8
VI. izborna jedinica 5
UKUPNO 45

 

I. PODRUČNO VIJEĆE – I. IZBORNA JEDINICA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Dr. sc. Ines Vukasović, spec. med. biokemije / KBC Sestre milosrdnice
2. Dr. sc. Andrea Tešija Kuna, spec. med. biokemije / KBC Sestre milosrdnice
3. Dr. sc. Desiree Coen Herak, spec. med. biokemije / KBC Zagreb
4. Ines Alpeza Viman, spec. med. biokemije / KBC Zagreb
5. Ivana Baršić, spec. med. biokemije i lab. medicine / KBC Zagreb
6. Predrag Grabusin, spec. med. biokemije i lab. medicine / DZ Zagreb Centar
7. Jasna Obuljen, spec. med. biokemije / Klinika za dječje bolesti Zagreb
8. Dr. sc. Mario Štefanović, spec. med. biokemije / KBC Sestre milosrdnice
9. Ivana Ćelap, spec. med. biokemije i lab. medicine / KBC Sestre milosrdnice
10. Dijana Bjelinski, spec. med. biokemije / Poliklinika za reumatske bolesti, fizikalnu medicinu i rehabilitaciju Dr. Drago Čop
I. PODRUČNO VIJEĆE – I. IZBORNA JEDINICA – GRAD ZAGREB
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Lana Ganoci, spec. analit. toksikologije / KBC Zagreb
II. PODRUČNO VIJEĆE – II. IZBORNA JEDINICA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Ivana Maradin, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Mirjana Plavetić i Ivana Maradin
2. Dunja Horvat, spec. med. biokemije / MBL Dunja Horvat
3. Jelena Vrdoljak Gudasić, mag. med. biochem. / OB Karlovac
II. PODRUČNO VIJEĆE – II. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA KRAPINSKO-ZAGORSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Dr. sc. Bojana Kranjčec, spec. med. biokemije / OB Zabok
II. PODRUČNO VIJEĆE – II. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA SISAČKO – MOSLAVAČKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Bernard Cvitković, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Bernard Cvitković
II. PODRUČNO VIJEĆE – II. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA KARLOVAČKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Mr. sc. Miljenka Maradin, spec. med. biokemije / OB Karlovac
II. PODRUČNO VIJEĆE – II. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA BJELOVARSKO – BILOGORSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Mr. sc. Sanja Dželajlija, mag. med. biochem. / DZ BBŽ Ispostava Daruvar
II. PODRUČNO VIJEĆE – II. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA ZAGREBAČKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Vlasta Zovko, spec. med. biokemije / DZ ZŽ Ispostava Samobor
III. PODRUČNO VIJEĆE – III. IZBORNA JEDINICA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Marta Krtanjek, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Marta Krtanjek
2. Verica Horvat, spec. med. biokemije /OB Varaždin
III. PODRUČNO VIJEĆE – III. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA VARAŽDINSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Ivanka Ostroški, spec. med. biokemije / OB Varaždin
III. PODRUČNO VIJEĆE – III. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Sonja Podolar, spec. med. biokemije i lab. medicine / OB Dr. Tomislav Bardek
III. PODRUČNO VIJEĆE – III. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA MEĐIMURSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Jasminka Horvat, mag. med. biochem. / ŽB Čakovec
IV. PODRUČNO VIJEĆE – IV. IZBORNA JEDINICA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Lidija Baturina, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Lidija Baturina
2. Iva Lukić, mag. med. biochem. / KBC Osijek
3. Silva Deriš, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Silva Deriš
IV. PODRUČNO VIJEĆE – IV. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA VIROVITIČKO-PODRAVSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Ana Bosnić, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Ana Bosnić
IV. PODRUČNO VIJEĆE – IV. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA POŽEŠKO-SLAVONSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Josipa Sablek, mag. med. biochem. / MBL Ljerka Sablek
IV. PODRUČNO VIJEĆE – IV. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA BRODSKO-POSAVSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Alma Pipić Kitter, spec. med. biokemije / OB DR. Josip Benčević
IV. PODRUČNO VIJEĆE – IV. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA OSJEČKO-BARANJSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Dario Mandić, spec. analit. toksikologije / KBC Osijek
IV. PODRUČNO VIJEĆE – IV. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Sandra Drmić, spec. med. biokemije i lab. medicine / OŽB Vinkovci
V. PODRUČNO VIJEĆE – V. IZBORNA JEDINICA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Ivana Delić, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Ivana Delić i Ivana Bilić
2. Ana Ježina, spec. med. biokemije i lab. medicine / OB Zadar
3. Lada Stanišić, spec. med. biokemije i lab. medicine / KBC Split
4. Antonija Perović, spec. med. biokemije / OB Dubrovnik
V. PODRUČNO VIJEĆE – V. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA ZADARSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Irena Užović Frakin, spec. med. biokemije / OB Zadar
V. PODRUČNO VIJEĆE – V. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA ŠIBENSKO-KNINSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Mr. sc. Nena Peran, spec. med. biokemije / OB Šibensko – kninske županije
V. PODRUČNO VIJEĆE – V. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA SPLITSKO-DALMATINSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Edo Karaban, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Edo Karaban
V. PODRUČNO VIJEĆE – V. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA DUBROVAČKO-NERETVANSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Ivanka Maldini, spec. med. biokemije i lab. medicine / MBL Ivanka Maldini
VI. PODRUČNO VIJEĆE – VI. IZBORNA JEDINICA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Vesna Šupak Smolčić, spec. med. biokemije i lab. medicine / KBC Rijeka
2. Jelena Vlašić Tanasković, spec. med. biokemije / OB Pula
VI. PODRUČNO VIJEĆE – VI. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA PRIMORSKO-GORANSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Anđela Žic, mag. med. biochem / KBC Rijeka
VI. PODRUČNO VIJEĆE – VI. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA LIČKO-SENJSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Kamelija Gospočić Dragičević, dipl. ing. med. biokemije / DZ Senj
VI. PODRUČNO VIJEĆE – VI. IZBORNA JEDINICA – ŽUPANIJA ISTARSKA
REDNI BROJ IME I PREZIME / USTANOVA RADA
1. Gordana Juričić, spec. med. biokemije i lab. medicine / OB Pula

 


Predsjednik Komore: Goran Bulatović, spec. med. biokemije ► ŽIVOTOPIS

Zamjenik predsjednika: Dr. sc. Ljiljana Mayer, spec. med. biokemije

Izvršni odbor

  • Goran Bulatović, spec. med. biokemije, predsjednik Komore
  • Dr. sc. Ljiljana Mayer, spec. med. biokemije, zamjenik predsjednika Komore
  • Sanja Leš, mag. iur., tajnik Komore
  • Dr. sc. Lorena Honović, spec. med. biokemije, rizničar Komore
  • Lana Ganoci, spec. analit. toksikologije, predsjednica I Područnog vijeća
  • Mr. sc. Sanja Dželajlija, mag. med. biochem., predsjednica II Područnog vijeća
  • Ivanka Ostroški, spec. med. biokemije, predsjednica III Područnog vijeća
  • Dario Mandić, spec. analit. toksikologije, predsjednik IV Područnog vijeća
  • Edo Karaban, spec. med. biokemije i lab. medicine, predsjednik V Područnog vijeća
  • Vesna Šupak Smolčić, spec. med. biokemije i lab. medicine, predsjednica VI Područnog vijeća
  • Dr. sc. Nora Nikolac, spec. analit. tokskologije, predsjednica Povjerenstva za stručna pitanja
  • Predrag Grabusin, spec. med. biokemije i lab. medicine, predsjednik Povjerenstva za staleška pitanja
  • Prof. dr. sc. Dunja Rogić, spec. med. biokemije, predsjednica Povjerenstva za trajno usavršavanje
  • Ana Valčić, spec. med. biokemije, predsjednica Povjerenstva za medicinsku etiku i deontologiju
  • Ivana Delić, spec. med. biokemije i lab. medicine, predsjednica Povjerenstva za primarnu zdravstvenu zaštitu i privatnu praksu
  • Dr. sc. Leida Tandara, spec. med. biokemije, predsjednica Povjerenstva za sekundarnu i tercijarnu zdravstvenu zaštitu
  • Dr. sc. Ines Vukasović, spec. med. biokemije, predsjednica Povjerenstva za stručni nadzor medicinsko-biokemijskih laboratorija i unaprjeđenje kvalitete
  • Ivan Ožvald, spec. med. biokemije i lab. medicine, predsjednik Povjerenstva za ekonomska pitanja

Sud Komore

Sud Komore u prvom stupnju:
  • Doc. dr. sc. Vatroslav Šerić, spec. med. biokemije (predsjednik)
  • Ines Alpeza Viman, spec. med. biokemije (član)
  • Nada Bilopavlović, spec. med. biokemije (član)
  • Marina Čeprnja, spec. med. biokemije (član)
  • Tamara Devčić Ljubić, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Zvjezdana Špacir Prskalo, spec. med. biokemije (član)
  • Mr. sc. Tanja Bobetić Vranić, spec. med. biokemije (član)
Sud Komore u drugom stupnju:
  • Dr. sc. Andrea Tešija Kuna, spec. med. biokemije (predsjednica)
  • Ivana Baršić, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Daniela Galez, spec. med. biokemije (član)
  • Mr. sc. Irena Kocijan, spec. med. biokemije (član)
  • Domagoj Marijančević, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Antonija Perović, spec. med. biokemije (član)
  • Danijela Županić, spec. med. biokemije (član)
Tužitelj Komore
  • Dr. sc. Vikica Buljanović, spec. med. biokemije (tužiteljica)
  • Dr. sc. Leida Tandara, spec. med. biokemije (zamjenica)
  • Dario Mandić, spec. analit. toksikologije (zamjenik)
Povjerenstvo za žalbe
  • Dr. sc. Danica Matišić, spec. med. biokemije (predsjednica)
  • Gordana Juričić, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Ivica Sokolić, spec. med. biokemije (član)
  • Alma Delić, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Adriana Unić, spec. med. biokemije (član)
Povjerenstvo za trajno usavršavanje
  • Prof. dr. sc. Dunja Rogić, spec. med. biokemije (predsjednica)
  • Prof. dr. sc. Lidija Bilić Zulle, spec. med. biokemije (zamjenica predsjednice)
  • Doc. dr. sc. Biserka Getaldić Švarc, spec. med. biokemije (član)
  • Doc. dr. sc. Vatroslav Šerić, spec. med. biokemije (član)
Povjerenstvo za stručna pitanja
  • Dr. sc. Nora Nikolac, spec. analit. toksikologije (predsjednica)
  • Dr. sc. Lorena Honović, spec. med. biokemije (zamjenica predsjednice)
  • Domagoj Marijančević, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Ivana Ćelap, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Marijana Miler, spec. med. biokemije (član)
Povjerenstvo za medicinsku etiku i deontologiju
  • Ana Valčić, spec. med. biokemije (predsjednica)
  • Irena Užović Frakin, spec. med. biokemije (zamjenica predsjednice)
  • Dr. sc. Sanja Kačkov Maslać, spec. analit. toksikologije (član)
  • Jelena Vrdoljak Gudasić, mag. med. biochem. (član)
  • Dr. sc. Vesna Horvat, spec. med. biokemije (član)
Povjerenstvo za staleška pitanja
  • Predrag Grabusin, spec. med. biokemije i lab. medicine (predsjednik)
  • Ivana Ćelap, mag. med. biochem. (zamjenica predsjednika)
  • Mr. sc. Anita Klasić, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Jelena Culej, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Nikolina Puc, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
Povjerenstvo za primarnu zdravstvenu zaštitu i privatnu praksu
  • Ivana Delić, spec. med. biokemije i lab. medicine (predsjednica)
  • Aleksandra Maravić, spec. med. biokemije i lab. medicine (zamjenica predsjednice)
  • Ana Galović, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Predrag Grabusin, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
  • Marta Krtanjek, spec. medicinske biokemije i lab. medicine (član)
  • Mirjana Plavetić, spec. med. biokemije (član)
  • Jelena Čargonja, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
Povjerenstvo za sekundarnu i tercijarnu zdravstvenu zaštitu
  • Dr. sc. Leida Tandara, spec. med. biokemije (predsjednica)
  • Dr. sc. Jasna Leniček Krleža, spec. med. biokemije (zamjenica predsjednice)
  • Dr. sc. Marija Miloš, spec. med. biokemije (član)
  • Lada Baković, spec. med. biokemije (član)
  • Mr. sc. Sandra Dundović, spec. med. biokemije (član)
  • Sanja Škorvaga, spec. med. biokemije (član)
Povjerenstvo za ekonomska pitanja
  • Ivan Ožvald, spec. med. biokemije i lab. medicine (predsjednik)
  • Sanja Langer, mag. med. biochem. (zamjenica predsjednika)
  • Dr. sc. Andrea Tešija Kuna, spec. med. biokemije (član)
  • Dr. sc. Vesna Horvat, spec. med. biokemije (član)
  • Ivana Delić, spec. med. biokemije i lab. medicine (član)
Povjerenstvo za stručni nadzor MBL i unapređenje kvalitete
  • Dr. sc. Ines Vukasović, spec. med. biokemije (predsjednica)
  • Dr. sc. Lorena Honović, spec. med. biokemije (član)
  • Ivanka Ostroški, spec. med. biokemije (član)
  • Sanja Leš, mag. iur. (član)